Kariera

telka SA to firma posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku rusztowań i szalunków. W związku z rosnącymi potrzebami firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Spalice (koło Oleśnicy)
Umowa o pracę
Pełny Etat
Jedna zmiana

Obowiązki:
• rozładunek i załadunek przychodzącego transportu,
• renowacja sprzętu
• przestrzeganie zasad BHP
• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych
• prace inwentaryzacyjne

Wymagania:
• Umiejętność prowadzenia wózka widłowego
• Dobra organizacja pracy i komunikatywność
• Dobra kondycja fizyczna i chęć podjęcia fizycznej pracy
• Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
• Prawo jazdy kat B
• Dyspozycyjność
• sumienne podejście do obowiązków,

Oferujemy:
• pracę w renomowanej, stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie
• stabilność zatrudnienia, na umowę o pracę
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesłanie CV na adres praca@telka.pl
prosimy zawrzeć klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Telka S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust.
1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).
Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Telka S.A. z siedzibą w Spalicach (56-400), ul. Warszawska 6.”

Monter Rusztowań

Miejsce pracy: Telka SA, budowy w całej Polsce

Obowiązki:

  • Montaż i demontaż rusztowań (praca na wysokości).
  • Załadunek i rozładunek samochodów

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu rusztowań
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Mile widziane uprawnienia montażysty rusztowań oraz świadectwo energetyczne do 1 Kv (możliwość nabycia uprawnień)

Oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Stałe zatrudnienie,
  • Terminowe wpływy wynagrodzenia,
  • System premiowy,
  • Odzież robocza, sprzęt roboczy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tech- Weld z siedzibą w Konin zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.